Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CABARET, nio delar, Kina 1700-talets andra hälft, dekor med palatsscener, emalj på koppar, diameter ca 43 cm
PROVENIENS: Stopalo
Skador, emaljbortfall
658045
2019-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här