Cabaret Kina 1700-tal

Cabaret Kina 1700-tal
Cabaret Kina 1700-tal
Cabaret Kina 1700-tal
Cabaret Kina 1700-tal
Cabaret Kina 1700-tal
Cabaret Kina 1700-tal
Cabaret Kina 1700-tal
Cabaret Kina 1700-tal
Cabaret Kina 1700-tal
Cabaret Kina 1700-tal

Såld för:

7 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CABARET, nio delar, Kina 1700-talets andra hälft, dekor med palatsscener, emalj på koppar, diameter ca 43 cm

PROVENIENS: Stopalo

Skador, emaljbortfall

658045

2019-09-15