Klot granitell

Klot granitell
Klot granitell
Klot granitell
Klot granitell

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KLOT, tre stycken, 18/1900-tal, granitell, diameter 9 cm

PROVENIENS: Stopalo

658048

2019-09-15