Klot granitell
Valmis
2019-09-15
658048
| Korkein tarjous | 4 800 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
KLOT, tre stycken, 18/1900-tal, granitell, diameter 9 cm
PROVENIENS: Stopalo