Klubbat för:
4 800 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
KLOT, tre stycken, 18/1900-tal, granitell, diameter 9 cm
PROVENIENS: Stopalo
Zustandsbeschreibung
658048
2019-09-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner