Lars Henning Boman ett par oljepannåer

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LARS HENNING BOMAN (ca 1720-1790) tillskrivna, Ett par devismålningar med kvinnor vid vanitasattribut, olja på pannå, vardera 35,5 x 24,5 cm

PROVENIENS: Stopalo

Smärre retuscher

658052

2019-09-15