Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
LARS HENNING BOMAN (ca 1720-1790) tillskrivna, Ett par devismålningar med kvinnor vid vanitasattribut, olja på pannå, vardera 35,5 x 24,5 cm
PROVENIENS: Stopalo
Smärre retuscher
658052
2019-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här