Carl Fredrik Reuterswärd färglitografier

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): (4) Kompositioner, signerade Reuterswärd, numrerade 176/200, färglitografier, dagermått ca 44x42 cm

2 tavlor med spräckt glas

658053

2019-06-25