Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): (4) Kompositioner, signerade Reuterswärd, numrerade 176/200, färglitografier, dagermått ca 44x42 cm
2 tavlor med spräckt glas
658053
2019-06-25
Gör en kostnadsfri värdering här