Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
GANDOLFI, hans krets, italiensk skola, (1700-tal): Sankt Hieronymus, olja på duk, 102,5x69 cm
Smärre retuscher och färgbortfall
658060
2019-08-28
Gör en kostnadsfri värdering här