Gandolfi, hans krets, Sankt Hieronymus

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

GANDOLFI, hans krets, italiensk skola, (1700-tal): Sankt Hieronymus, olja på duk, 102,5x69 cm

Smärre retuscher och färgbortfall

658060

2019-08-28