Däckstolar ett par Nils-Ole Zib Bergaform

Klubbat för:

5 000 SEK

6 500 SEK

DÄCKSTOLAR, ett par "Nozib", Nils-Ole Zib, Bergaform, 1900-/2000-tal, teak, fällbar, lös nackkudde av svart skinn

Bruksslitage, skydd för skruvar saknas, 1 stol med skador/skeva ribbor

658062

2019-07-02