Klubbat för:
5 000 SEK
6 500 SEK
DÄCKSTOLAR, ett par "Nozib", Nils-Ole Zib, Bergaform, 1900-/2000-tal, teak, fällbar, lös nackkudde av svart skinn
Bruksslitage, skydd för skruvar saknas, 1 stol med skador/skeva ribbor
658062
2019-07-02