Elis Eriksson Då

Elis Eriksson Då
Elis Eriksson Då
Elis Eriksson Då
Elis Eriksson Då

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

12 000 SEK

ELIS ERIKSSON (1906-2006): Då, signerad och daterad 1991, assemblage med bemålat trä, tidningspapper och duk monterad i ram med plexiglas, 60x66 cm

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

658070

2019-11-10