Paul René Gaugin färglitografi

Klubbat för:

2 800 SEK

1 500 SEK

PAUL RENÉ GAUGIN (1911-1976): Tupp, signerad och daterad Paul R. Gaugin 1950, färglitografi, 280/350, bildmått, ca 60x92 cm

Gulnad

658075

2019-06-28