Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DALAHÄST, målat trä, 1900-talet första hälft, höjd 14 cm
Åldersrelaterat slitage
658076
2019-06-26
Gör en kostnadsfri värdering här