Dalahäst

Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DALAHÄST, målat trä, 1900-talet första hälft, höjd 14 cm

Åldersrelaterat slitage

658076

2019-06-26