Grand Tour souvenir

Grand Tour souvenir
Grand Tour souvenir
Grand Tour souvenir
Grand Tour souvenir
Grand Tour souvenir
Grand Tour souvenir
Grand Tour souvenir
Grand Tour souvenir
Grand Tour souvenir
Grand Tour souvenir

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKULPTUR, 1800-tal, Grand Tour souvenir, klassicerande kvinna på divan, alabaster, höjd 19, 48 x 16 cm

PROVENIENS: Stopalo

Ena hörnet med urtag, smärre dekorförlust, sprickor

658083

2019-09-15