Kunglig krona

Kunglig krona
Kunglig krona
Kunglig krona
Kunglig krona
Kunglig krona
Kunglig krona

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KUNGLIG KRONA, 1800-tal, förgylld metall, höjd 27,5 cm

PROVENIENS: Stopalo

Smärre slitage och färgbortfall

658085

2019-09-15