Hårtork Müholos
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HÅRTORK, 1900-talets första hälft, Müholos, firma Müller & Hoffman Leipzig, kromad metall på gjutjärnsstativ, medföljer plattång och frisörsax, höjd 160 cm
PROVENIENS: Stopalo
Slitage, omarbetad till golvlampa
658086
2019-09-15