Oljemålning daterad 1859

Oljemålning daterad 1859
Oljemålning daterad 1859
Oljemålning daterad 1859
Oljemålning daterad 1859
Oljemålning daterad 1859
Oljemålning daterad 1859
Oljemålning daterad 1859
Oljemålning daterad 1859
Oljemålning daterad 1859
Oljemålning daterad 1859

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, möjligen John Anderson (Amerika 1825-1898): På besök, signerad och daterad J Anderson 1859, olja på duk, 31 x 38 cm

PROVENIENS: Stopalo

Oramad

658087

2019-09-15