Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, möjligen John Anderson (Amerika 1825-1898): På besök, signerad och daterad J Anderson 1859, olja på duk, 31 x 38 cm
PROVENIENS: Stopalo
Oramad
658087
2019-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här