Sitzendorf figuriner porslin

Sitzendorf figuriner porslin
Sitzendorf figuriner porslin
Sitzendorf figuriner porslin
Sitzendorf figuriner porslin
Sitzendorf figuriner porslin
Sitzendorf figuriner porslin
Sitzendorf figuriner porslin
Sitzendorf figuriner porslin
Sitzendorf figuriner porslin
Sitzendorf figuriner porslin

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SITZENDORF, figuriner, 1 par, porslin, Tyskland, 1900-talets början, i form av skördekvinnor, polykromt bemålade, höjd ca 14 cm

Nagg

658094

2019-06-29