Vägglampetter Art Deco

Vägglampetter Art Deco
Vägglampetter Art Deco
Vägglampetter Art Deco
Vägglampetter Art Deco
Vägglampetter Art Deco
Vägglampetter Art Deco
Vägglampetter Art Deco
Vägglampetter Art Deco
Vägglampetter Art Deco
Vägglampetter Art Deco

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGLAMPETTER, 1 par, 1900-talets första hälft, art deco, stomme i mässing, för 2 ljus vardera, diameter ca 23 cm

Smärre slitage och vaxrester förekommer

658098

2019-06-26