Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VÄGGLAMPETTER, 1 par, 1900-talets första hälft, art deco, stomme i mässing, för 2 ljus vardera, diameter ca 23 cm
Smärre slitage och vaxrester förekommer
658098
2019-06-26
Gör en kostnadsfri värdering här