Bertil Vallien skulpturer Brains
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERTIL VALLIEN (född 1938): 2 st glasskulpturer "Brains", Kosta Boda, signerad B Vallien, limiterad upplaga om 1000 ex, numrerad 7172022, på stensockel, höjd inkl. sockel ca 11 cm, samt 1 st numrerad 7090307, höjd ca 7 cm
Mindre märken
658099
2019-07-02