Bertil Vallien skulpturer Brains

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERTIL VALLIEN (född 1938): 2 st glasskulpturer "Brains", Kosta Boda, signerad B Vallien, limiterad upplaga om 1000 ex, numrerad 7172022, på stensockel, höjd inkl. sockel ca 11 cm, samt 1 st numrerad 7090307, höjd ca 7 cm

Mindre märken

658099

2019-07-02