Håkan bengtsson Komposition

Håkan bengtsson Komposition
Håkan bengtsson Komposition
Håkan bengtsson Komposition
Håkan bengtsson Komposition
Håkan bengtsson Komposition
Håkan bengtsson Komposition
Håkan bengtsson Komposition
Håkan bengtsson Komposition

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HÅKAN BENGTSSON (född 1965): Komposition, signerad och daterad på baksidan Håkan Bengtsson 2005, olja på trä, 30x30 cm

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

658107

2019-11-10