Sophie Tottie Skiss till Hegels Hus

Såld för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SOPHIE TOTTIE (född 1964): Skiss till "Hegels Hus" 192 års strategiska plan, signerad och daterad Sophie Tottie 1999, akryl på papper, ca 70x99,5 cm

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

658110

2019-11-10