Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SOPHIE TOTTIE (född 1964): Skiss till "Hegels Hus" 192 års strategiska plan, signerad och daterad Sophie Tottie 1999, akryl på papper, ca 70x99,5 cm
Ingår i Barbro B. Johanssons samling
658110
2019-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här