Roland Svensson
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Den gamla ångbåten", signerad roland S, 235/360, färglitografi, bildmått ca 42x32 cm
Läs mer
658121
2019-08-20