Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Den gamla ångbåten", signerad roland S, 235/360, färglitografi, bildmått ca 42x32 cm

Läs mer

658121

2019-08-20