Roland Svensson
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Islossning", signerad, 250/?, färglitografi, bildmått ca 57x39 cm
Läs mer
Gulnader
658128
2019-08-20