Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Islossning", signerad, 250/?, färglitografi, bildmått ca 57x39 cm

Läs mer

Gulnader

658128

2019-08-20