Jiri Georg Dokoupil

Jiri Georg Dokoupil
Jiri Georg Dokoupil
Jiri Georg Dokoupil
Jiri Georg Dokoupil
Jiri Georg Dokoupil
Jiri Georg Dokoupil
Jiri Georg Dokoupil
Jiri Georg Dokoupil

Såld för:

6 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JIRI GEORG DOKOUPIL (Tjeckien, född 1954): Utan titel, monogramsignerad och daterad d. 1990, fruktavtryck på papper, 35x49,5 cm

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

658130

2019-11-10