Håkan Bengtsson Abstrakt komposition

Såld för:

13 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

HÅKAN BENGTSSON (född 1965): Komposition, signerad och daterad på baksidan Håkan Bengtsson 2010, olja på duk, 60x60 cm

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

658135

2019-11-10