Klubbat för:
13 500 SEK
15 000 SEK
HÅKAN BENGTSSON (född 1965): Komposition, signerad och daterad på baksidan Håkan Bengtsson 2010, olja på duk, 60x60 cm
Ingår i Barbro B. Johanssons samling
658135
2019-11-10