Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Kalskärgård", signerad roland S, 142/310, färglitografi, bildmått ca 51x41 cm

Läs mer

Gulnader

658136

2019-08-20