Roland Svensson
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Kalskärgård", signerad roland S, 142/310, färglitografi, bildmått ca 51x41 cm
Läs mer
Gulnader
658136
2019-08-20