Le Groumellec Mégalithe

Le Groumellec Mégalithe
Le Groumellec Mégalithe
Le Groumellec Mégalithe
Le Groumellec Mégalithe
Le Groumellec Mégalithe
Le Groumellec Mégalithe

Såld för:

17 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LOÏC LE GROUMELLEC (Frankrike, född 1957): "Mégalithe", signerad och daterad på baksidan Le Groumellec janvier 87, Ripolin-lack på duk, 65x55 cm

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

658140

2019-11-10