Klubbat för:
29 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
LOÏC LE GROUMELLEC (Frankrike, född 1957): "Megalithes et maison", signerad och daterad på baksidan Le groumellec 1990, lackfärg på duk, 35x35 cm
Ingår i Barbro B. Johanssons samling
658141
2019-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här