Le Groumellec Megalithes et maison

Såld för:

29 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LOÏC LE GROUMELLEC (Frankrike, född 1957): "Megalithes et maison", signerad och daterad på baksidan Le groumellec 1990, lackfärg på duk, 35x35 cm

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

658141

2019-11-10