Figuriner 17 st av Paul Hoff, Gustavsberg

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PAUL HOFF, figuriner, 17 st, stengods, samtilga signerade Paul Hoff, Gustavsberg, mått ca 20-9 cm

Bruksslitage, en med mindre avlag vid vinge samt en med lagning

658143

2019-06-26