Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "God vind", signerad roland S., 267/275, färglitografi, bildmått ca 23x33 cm

Läs mer

658150

2019-08-20