Roland Svensson
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "God vind", signerad roland S., 267/275, färglitografi, bildmått ca 23x33 cm
Läs mer
658150
2019-08-20