Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "God vind", signerad roland S., 155/275, färglitografi, bladmått ca 35x44 cm

Läs mer

658151

2019-08-20