Roland Svensson
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "God vind", signerad roland S., 155/275, färglitografi, bladmått ca 35x44 cm
Läs mer
658151
2019-08-20