Rysk ikon Jesu födelse

Rysk ikon Jesu födelse
Rysk ikon Jesu födelse
Rysk ikon Jesu födelse
Rysk ikon Jesu födelse

Såld för:

6 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IKON, Ryssland, 1700-talets första hälft, Jesu födelse, polykromt bemålat trä, 27x21,5 cm

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

Slitage, kantskador

658153

2019-11-10