Klubbat för:
6 400 SEK
2 000 SEK
IKON, Ryssland, 1700-talets första hälft, Jesu födelse, polykromt bemålat trä, 27x21,5 cm
Ingår i Barbro B. Johanssons samling
Slitage, kantskador
658153
2019-11-10