Einar Forseth temperamålning

Einar Forseth temperamålning
Einar Forseth temperamålning
Einar Forseth temperamålning
Einar Forseth temperamålning
Einar Forseth temperamålning
Einar Forseth temperamålning

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EINAR FORSETH (1892-1982): Motiven från Romsdalen Norge, tempera på duk, signerad, ca 54x60 cm

Midre färgbortfall, slitage

658171

2019-06-27