Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Tornösund - Möja", signerad roland S, 44/260, färglitografi, bildmått ca 35x49 cm

Läs mer

Gulnader efter passepartout

658188

2019-08-20