Roland Svensson
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Tornösund - Möja", signerad roland S, 44/260, färglitografi, bildmått ca 35x49 cm
Läs mer
Gulnader efter passepartout
658188
2019-08-20