Max Walter Svanberg olja på duk

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

MAX WALTER SVANBERG (1912-1994): Surrealistisk figurkomposition, signerad Max Walters, daterad 1-18 juni 1941, olja på duk, 55x70 cm

658191

2019-07-03