Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
MAX WALTER SVANBERG (1912-1994): Surrealistisk figurkomposition, signerad Max Walters, daterad 1-18 juni 1941, olja på duk, 55x70 cm
658191
2019-07-03
Gör en kostnadsfri värdering här