Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Karlskärs skär" - Lilla Nassa, signerad roland S, 1952, PT, litografi, bildmått ca 39x28 cm

Läs mer

Med dedikation

658193

2019-08-20