Roland Svensson
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Karlskärs skär" - Lilla Nassa, signerad roland S, 1952, PT, litografi, bildmått ca 39x28 cm
Läs mer
Med dedikation
658193
2019-08-20