Byrå Sengustaviansk
Klubbat för:
2 800 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
SKÄNK, sengustaviansk, 1800-tal, vitmålad, höjd ca 126, 103x50 cm
Kuntoraportti
Slitage, skador, övermålad
658196
Päivämäärä:
2019-06-26