Anna Ling Fjärilar #1

Anna Ling Fjärilar #1
Anna Ling Fjärilar #1
Anna Ling Fjärilar #1
Anna Ling Fjärilar #1
Anna Ling Fjärilar #1
Anna Ling Fjärilar #1

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANNA LING (född 1971): "Fjärilar #1, min slovenska trädgård", akvarell på papper, signerad och daterad på baksidan Anna Ling 2012, 38x54 cm
PROVENIENS: Arnstedt, Östra Karup

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

658197

2019-11-10