Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Kall soldag", signerad roland S, HC II / XLV, färglitografi, bildmått ca 35x49 cm

Läs mer

658198

2019-08-20