Okänd konstnär oljemålning

Okänd konstnär oljemålning
Okänd konstnär oljemålning
Okänd konstnär oljemålning
Okänd konstnär oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OKÄND KONSTNÄR, Maria, Josef och Jesusbarnet, olja på duk, 1900-talets första hälft, bildmått 67x53 cm

Krackelyr, visst färgbortfall

658200

2019-06-27