Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL med BORD, 1900-talets mitt, stomme i trä, krderad och görgylld, bordets skiva i kolmårdsmarmor, spegelns höjd ca 124, bordet 57 cm

Smärre slitage

658201

2019-06-27