Catrin Andersson Out htere in the world

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CATRIN ANDERSSON (född 1974): Out there (in this world)", signerad och numrerad på baksidan Catrin Andersson Ed 1/5, utförd 2011, lambda print, ca 25x39 cm
PROVENIENS: Elastic Gallery, Malmö

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

658206

2019-11-10