Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Kallt", 1975, signerad roland S., 285/350, färglitografi, bildmått ca 29x41 cm

Läs mer

658210

2019-08-20