Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Höst, Bullerö", signerad roland S, HC 50 ex, färglitografi, bildmått ca 29x40 cm

Läs mer

Gulnader

658213

2019-08-20