John Kindborg

John Kindborg
John Kindborg
John Kindborg
John Kindborg

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHN KINDBORG (1861-1907): Sjölandskap i skymningsljus, signerad och daterad Johan Kindborg 1906, olja på duk, ca 49x65 cm

Lagning

658219

2019-06-27