Antoni Tàpies färgetsning

Antoni Tàpies färgetsning
Antoni Tàpies färgetsning
Antoni Tàpies färgetsning
Antoni Tàpies färgetsning

Klubbat för:

2 800 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

ANTONI TAPIES (Spanien 1923-2012): "Composition Symetrique", signerad och numrerad Tàpies 37/75, S. 35x50 cm

Zustandsbeschreibung

658220

2019-06-27