Klubbat för:
2 800 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
ANTONI TAPIES (Spanien 1923-2012): "Composition Symetrique", signerad och numrerad Tàpies 37/75, S. 35x50 cm
Zustandsbeschreibung
658220
2019-06-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner