Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vårkväll, Möja", signerad roland S, 194/310, färglitografi, bildmått ca 24x42 cm

Läs mer

658224

2019-08-20