Roland Svensson
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vårkväll, Möja", signerad roland S, 194/310, färglitografi, bildmått ca 24x42 cm
Läs mer
658224
2019-08-20