Roland Svensson
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Gillöga", signerad roland S, färglitografi, bildmått ca 21,5x36 cm
Läs mer
658226
2019-08-20