Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Rorsman - Jacob Wallenberg, signerad roland S, 77/190, färglitografi, bildmått ca 53x44 cm, bladmått ca 69x56 cm

Läs mer

658227

2019-08-20