Tysk skola 1700-tal oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

TYSK SKOLA, 1700-tal, stilleben med fåglar, olja på duk fäst på masonit, 66x80 cm

fäst på pannå, retuscher

658228

2019-06-29